четвер, 3 грудня 2009 р.

сторінка 30х30

Зробила першу сторінку в синів альбом. Дуже люблю колажі з чорно-білих фото! Тут ні скетчем ні якимось конкретним зразком не користувалась - але схожих робіт в інеті багато. Менше з тим, самі фото на чорному тлі мені дуже подобаються!
Ще подобається висічки (Яночка, дякую!)- зірка і маленький тег на тонюсінькій стрічечці, з дірокою у формі пляшечки (мій перший дирокол, який я тільки зараз знайшла де застосувати :)). Ще мені подобається напис і стрічка під зірочкою.
А от в чому не впевнена - так це в квіточках. Якось там має бути інакше - тільки як? Потрібна допомога у вигляді конструктивної критики! Чим замінити, або що додати над написом?

4 коментарі:

 1. Мне нравится,очень интересно.

  ВідповістиВидалити
 2. Алла, раз уж ты позволила, скажу, что бы я сделала) В цветочки нужно добавить в серединку пуговички и пуговички внизу справа, можно голубенькие или белые (что есть под рукой) ну и зашнуровать их) А еще можна между фотками сделать надписи (воспоминания, эмоции)на отдельных листочках и затонировать их, можна даже чтобы слова были отдельные (не фразами). Вот. Надеюсь не слишком)))

  ВідповістиВидалити
 3. Девочки спасибо! Оксана - спасибо за идею с пуговицами - попробую. А вот между фото ничего добавлять не хочу - изначально хотелось просто черно-белые фото на черном фоне. И один бело-голубой акцент. Только этот акцент хочется выразительней, чем есть :). Так что пуговички попробую обязательно!

  ВідповістиВидалити
 4. Очень красиво получилось! Заходи за наградой
  http://vetka-veta.blogspot.com/2009/12/blog-post_15.html

  ВідповістиВидалити